Mazda
ALTERIA MOTOR s.r.o. Mazda Žilina

Nová Mazda3

Vozidlo, z ktorého sa vám rozbúcha srdce ešte skôr, než si v ňom zajazdíte.

Dve osobnosti, dva odlišné štýly a zážitky. Výkonný, príťažlivý vzhľad hatchbacku je navrhnutý tak, aby sa vám rozbúchalo srdce v očakávaní vzrušujúcich dobrodružstiev, ktoré zažijete za volantom. Naproti tomu z čistého, ostrého dizajnu sedanu vyžaruje sofistikovaná elegancia a pokojná, kultivovaná atmosféra.

Predstavujeme nový model Mazda3.
Prvý z novej generácie našich automobilov.

Zažijete v ňom ešte silnejší pocit spätosti medzi vodičom a vozidlom. Začína sa to už tým, ako vyzerá. Pokračuje tým, ako jazdí. Aké emócie vo vás zanecháva. Pri vývoji sme totiž dbali nielen na to, aby vozidlo spĺňalo vyčísliteľné a merateľné kritériá. Išlo nám tiež o to, aby vyvolávalo tie správne pocity.

Naša dizajnová filozofia sa usiluje o jednoduché, avšak elegantné vyjadrenie energie v pohybe. Výsledný dizajn musí dávať najavo, že ho stvorili ľudia pre iných ľudí. Predstavme si teplé dlane, ktoré tvarujú modelársku hlinu. Precítene a precízne. Eliminujúc všetko zbytočné, aby ostala len čistá krása. Odtlačok tvorivej energie v každom detaile. Nazývame to Kodo – duša pohybu. Je to dizajn, ktorý podnecuje túžbu sadnúť si za volant. Takto to vie len Mazda.

Bezpečie z každej strany

Vždy je najlepšie nehode v prvom rade zabrániť. Vyspelé bezpečnostné systémy obsiahnuté v balíku i-Activsense vás upozornia na nebezpečenstvo a pomôžu zvládnuť rizikové situácie. Systémy ako 360˚ View Monitor, pokročilý systém monitorovania mŕtvych uhlov alebo detekcia blížiacich sa vozidiel pri cúvaní z parkovacieho miesta dávajú vodičovi lepší prehľad o dianí okolo. Niektoré zo systémov i-Activsense dokážu v prípade potreby aj automaticky brzdiť. Vy sa tak môžete lepšie sústrediť na samotné šoférovanie a vychutnávať si jazdu.

Puto medzi vodičom a jeho vozidlom

Každá Mazda má ambíciu dosiahnuť rovnaký cieľ – vytvoriť súhru medzi vodičom a jeho automobilom. Hneď, ako sa so svojou Mazdou naladíte na rovnakú vlnu, vaše zmysly sa prebudia. Budete intenzívne prežívať každý okamih. Cítite sa energicky. Sviežo. Lepšie než predtým, ako ste si sadli za volant. Každý aspekt každej Mazdy, od starostlivo premysleného dizajnu až po intuitívne reakcie na každý váš pokyn, prispieva k rýdzemu pôžitku z jazdy.


Cenník   Brožúra   Mám zájem o novou Mazdu 3  Mazda3 konfigurátor Mazda3
Mazda3
Mazda3

ALTERIA MOTOR s r.o. Mazda Žilina

Predmestská 90
010 01 Žilina
IČO:

Predaj
  +421 903 556 592
E-mail: mazda@alteria.sk

Servis
  +421 902 896 300
E-mail: servis.ma@alteria.sk

PREDAJ


Tel:0903 556 592

Tel:0910 897 771

SERVIS


Tel:0902 896 300

Tel:0903 509 296